Paslaugos » Kainos

Dažasvydžio bazės kainos:

 

Pramoginius žaidimus užsakykite iš anksto - galėsite pasirinkti žaidimo vietą, laiką. Žaidimus organizuojame visą savaitę, dirbame be poilsio dienų. Žaidimas organizuojamas, jei susirenka ne mažiau kaip 8 asm. Jei susirenka mažiau dalyvių, mokama už 8 – šoviniais dalinamasi tarpusavyje. Galime atvykti į Jūsų pasirinktą žaidimo vietą, pvz. kaimo sodybą, mišką, apleistą pastatą ir  t.t. Taip pat mūsų klubas turi pripučiamą mobilią paintball aikštelę, kurią galime įrengti Jūsų pasirinktoje vietoje.

 

 

Paprastasis paketas (100 šovinių) - Kaina - 13 €

 

 

Kario paketas (200 šovinių) - Kaina - 15 €

 

 

Žaidimo laikas 2 val. Į kaina įskaičiuota: dažasvydžio įranga, kaukė, apranga, pirštinės, žaidimo vieta, nemokamas pildymas oru, angliarūgšte, techninis ir organizacinis aptarnavimas, scenariniai žaidimai.

Papildomai 100 šovinių kaina – 5 €.

* - būtina pateikti pažymėjimą

 

Rembo paketas (500 šovinių) - Kaina - 25 €

 

Žaidimo laikas 2 val. Į kainą įskaičiuota: dažasvydžio įranga, kaukė, apranga, pirštinės, žaidimo vieta, nemokamas pildymas oru, angliarūgšte, techninis ir organizacinis aptarnavimas, specialūs scenariniai žaidimai, skydai komandoms, dūminės granatos komandoms.

 

 

Dažasvydis vaikams - Kaina 16 €

 

Į paketo kainą įskaičiuota, dažasvydžio kaukė (dvigubu stiklu,nerasojanti), dažasvydžio markeris (šautuvas JT SplatMaster) apranga, aikštelės nuoma, instruktoriaus paslaugos, dažasvydžio kamuoliukai (neribotas skaičius).

Rekomenduojamas žaidėju amžius, nuo 7 metų.

 

Veiksmo trukmė - 2 val.
Minimali grupė - 8 žaidėjai