Paslaugos

Mes siūlome:

 

 

>Pramoginius dažasvydžio žaidimus gimtadieniui, vakarėliams draugų kompanijose, klasiokų susitikimui, bendradarbių arba konkurentų apšaudymui, klientų šventėms, spartakiadoms, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms šventėms.


>Šventes įmonėms, kuriose galime priimti iki 100 žaidėjų vienu metu, bei suorganizuoti nepakartojamą vienos dienos, arba kelių dienų karinių pramogų sportines-taktines varžybas mūsų klubo aikštelėse, arba Jūsų pasirinktoje vietoje visoje Lietuvoje.


>Organizuojame sportinius turnyrus su patyrusiais sportinio dažasvydžio instruktoriais- turime mobilią dažasvydžio aikštelę, kurią galime pastatyti tiesiog lygioje pievoje, šalia kaimo turizmo sodybos.... nors ir kaimyno darže, jei suderinsite su piktu kaimynu dėl vietos.


>Turite savo draugų kompanija, turite savo įranga? Norite dalyvauti varžybose, bet nežinote kaip pradėti? O gal Tu vienas turi savo įranga ir neturi bendraminčių? Mūsų klubas kaip tik tau! Mes organizuojame treniruotes komandoms, bei pavieniams asmenims. Ateikite pas mus, būkite mūsų bendruomenėje!


>Nori tiesiog kartais pramogauti? Susirasti naujų draugų? Ateik! Užsiregistruok mūsų tinklapyje www.dazasvydziobaze.lt ir mes su tavim susisieksime, kai organizuosime renginius, pasisėdėjimus, bendrus žaidimus ir pan.